02122020

Taka inwestycja popłaca

Data: 2012-08-22

Zmieniają się realia na runku, patrząc od strony szefa, bowiem dobry i mądry szef inwestuje w swoich pracowników. Teraz już docenia się fachowców, a ponieważ rynki światowe są otwarte na współpracę, znajomość języków obcych w tym głównie języka angielskiego jest koniecznością. Pracownik znający język angielski jest bardziej operatywny, zatem wysłanie pracowników na kurs języka angielskiego to dobra inwestycja.

Wybierz tą najlepszą

Na rynku jest w czym wybierać, bo takich Szkół i Akademii jest bardzo dużo, ale szkoła szkole wszak nierówna. Liczą się przede wszystkim efekty prowadzonych kursów, a z tym niestety jest różnie. Kursy języka angielskiego w Gliwicach są doceniane i rozpoznawalne wśród kursantów, bo dobra opinia szybko się rozchodzi. To właśnie w tej Akademii anglojęzycznej tworzone są grupy wiekowe, praktycznie bez ograniczeń bo począwszy od maluszków a na dorosłych skończywszy, wszyscy mogą się uczyć. Przeprowadzane kontrole, sporządzane raporty i osiągane efekty są pozytywne.

Z myślą o firmach

Ta gliwicka Szkoła ma 4 programy w ofercie dla firm. Każdy program pozwala na naukę ukierunkowaną. Program General English jest dla tych, którzy chcą płynnie porozumiewać się w codziennych sytuacjach. Business English jest to typowo biurowy angielski, który jest niezbędny w środowisku korporacyjnym i w kontaktach z obcojęzycznymi klientami. Survival English to sytuacje na lotnisku, sklepie czy dworcu, takie sytuacje życiowe, które zaistniały na już. On call to pomoc dla firm, które w nagłych sytuacjach potrzebują pomocy językowej jak wywiad, rekrutacje, spotkania, konferencje czy przeprowadzenie rozmowy telefonicznej. To nie wszystko bo tutaj zastosowano także native speaker Gliwice, czyli dobór odpowiedniego lektora do specyfiki danej firmy. To właśnie native speaker Gliwice umożliwia poszczególnej grupie naukę tych najbardziej przydatnych zwrotów i sytuacji, które ściśle związane są z profilem firmy. Jeżeli kursanci poznają to wszystko co najbardziej przydatne, wówczas mogą dalej się uczyć pozostałych zwrotów i słów.