31102020
Data: 2013-08-01

Na runku usług szkoleniowych, kierowanych dla specjalistów medycznych w ostatnim sezonie pojawiło się kilka nowości. Warto zwrócić szczególną uwagę na te, które kładą nacisk na doskonalenie tzw umiejętności miękkich, interpersonalnych, które poprawiają jakość pracy medyków, ale też poprawiają samopoczucie pacjentów i ich relacje ze służbą zdrowia.

 

Relacje interpersonalne w medycynie.

 

Szkolenia z komunikacji z pacjentem stały się ostatnio często poszukiwanym produktem przez dyrektorów szpitali, prywatnych specjalistów i studentów kierunków medycznych. Jedną z ofert, która pokazuje, jak ogromny jest to zasób wiedzy, można znaleźć na często odwiedzanej stronie http://www.med-biznes.pl/ Warto zwrócić uwagę, że w wyborze odpowiedniego szkolenia może nam pomóc wypełnienie testu umiejętności interpersonalnych, który zamieszczony jest na stronie. Dzięki temu będziemy dokładnie wiedzieć, jakie umiejętności już posiadamy, a które wymagają jeszcze dopracowania.

 

Zadbaj też o siebie.

 

Bardzo ciekawe są również te szkolenia, które nastawione są już nie tyle na relacje z pacjentem, co na poprawę samopoczucia i funkcjonowania samych specjalistów. Szkolenia z zakresu wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem czy trening terapeutyczny z pewnością znajdzie wielu zainteresowanych.